x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm

  Dar Paça Pantolon

  Kadın giyiminde baştacı olan Pembe & Turuncu dar paça pantolonlar kadınların vazgeçemediği parçalar arasında yer alıyor. OXXO tasarımı sayesinde muhteşem bir kesimle buluşan skinny pantolonlar, kadınların proporsiyonlarına göre kendilerini fit ve rahat hissedebilecekleri bir tasarıma sahip. Her sezonda kombinlerin ana parçası olan pantolonlar, skinny modelleriyle OXXO tarafından sıradışı ve oldukça çekici bir görüntüye kavuştu. İsterseniz stilettolarınızla şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacak bayan skinny pantolonlar, düz ayakkabılar ile de spor bir tarz yaratmanıza yardımcı olacak.
   

  Pembe & Turuncu Yüksek Bel Dar Paça Pantolon

  Seçtiğiniz OXXO tasarımı ultra skinny pantolonla kendinizi oldukça fit hissedebilir ya da deri görünümlü dar kesim pantolonlar ile sıradışı bir kombin yaratabilirsiniz. OXXO'nun oldukça dikkat çeken skinny pantolonları, kadınların her sezon olduğu gibi yeni sezonda da gardıroplarındaki yerini alacak..

  Pembe & Turuncu Dar Paça Pantolon Kombinleri

  OXXO'nun farklı renk, desen ve modellerde tasarladığı skinny pantolonlar, her kadına hitap edebilecek kadar farklı tarzlara ve geniş kullanım alanlarına sahip. Her türlü kombinin gözde parçası olabilecek OXXO tasarımı skinny pantolon modelleri ile sıradan dar kesim pantolonların dışına çıkın ve sezon trendlerinin izini sürün..

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması