x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm

  Çizme Paça Pantolon

  Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alan pantolonlar, OXXO tasarımıyla ayrı bir stile kavuşuyor ve yenilenmiş tarzıyla sizlerin beğenisine sunuluyor. OXXO'nun birbirinden farklı modellerle kadınlara sunduğu pantolonla, ispanyol paça, boru paça ve ikisi arasında ayrı bir yer edinmiş bot paça pantolonlarla vitrinlerdeki yerini aldı. İspanyol paçadan daha dar, boru paçadan daha geniş olan bot paça pantolon modelleri, kullanım alanının rahatlığı ve genişliği sayesinde kadınların en gözde parçaları arasında yer alıyor.
   

  Çizme Paça Pantolon Modelleri

  OXXO tasarımı bot paça pantolonlar adından da anlaşıldığı üzere bot & çizme giymek için oldukça uygun. Özellikle kış sezonunun trendi olan bu bot paça pantolonlar, esnek kumaştan denim kumaşa kadar farklı kumaş modelleriyle ve birbirinden farklı renk seçeneğiyle sizlere trikolar ile göz alıcı kombinler yapma fırsatı sunuyor.

  Çizme Paça Pantolon Kombinleri

  OXXO bot paça pantolonlar birbirinden farklı seçenekleriyle mağazalarımızda yerini aldı. Seçtiğiniz OXXO tasarımı bir bayan bot paça pantolon ve bootieler ile hem sezona uygun hem de sokak modasına uygun bir kombin yaratabilirsiniz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması