x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  Anasayfa / Pantolonlar / Boru Paça / Turuncu & Yeşil Boru Paça
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Boru Paça Pantolon

  Kadınlar için hem günlük kombinlerin hem de gece kombinlerinin önemli bir parçası olan bayan pantolon modelleri, her sezon olduğu gibi yeni sezonda da vitrinlerdeki yerini koruyor. OXXO'nun kendi stilini katarak tasarladığı kadın pantolon modelleri, yeni sezonda ispanyol paçadan bot paçaya, dar kesimden bol kesime kadar birbirinden farklı modelleriyle sizlerle buluştu. Turuncu & Yeşil boru paça pantolonların da eklendiği OXXO tasarımı pantolonlarla birbirinden farklı kombinlere imza atabilirsiniz.

  Turuncu & Yeşil Boru Paça Pantolon Modelleri

  OXXO'nun kadınlara özel olarak tasarladığı boru paça pantolon modelleri, duruşuyla hem şıklığı hem de rahatlığı sağlayan bir stile sahip. İsterseniz boru paça pantolonlar ve kısa botlarla, sokak modasına yön verebilir, isterseniz boru paça pantolon ve topuklu ayakkabılar ile şık bir kombinin yaratıcısı olabilirsiniz. İsterseniz yüksek bel isterseniz düşük bel çeşitlerimizden tercih ederek boru paça pantolonlarla şıklığı yakalayabilirsiniz.

  Turuncu & Yeşil Boru Paça Pantolon Kombinleri

  OXXO'nun sizlere sunduğu esnek boru paça pantolondan, denim boru paça pantolona kadar farklı stillere sahip modellerle, bir günü kurtaracak kadar çeşitli kombinler yapabilir, rahatlığınızı ihmal etmeden göz alıcı bir stilin de sahibi olabilirsiniz. OXXO'nun yeni sezonda sizlere sunduğu bayan pantolon modelleri arasında yer alan boru paça pantolonlarla, kendi tarzınızı baştan yaratın!

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması