x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  Anasayfa / Pantolonlar / Bol / Yeşil & Gri Bol
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Bol Paça Pantolon

  Kadınlar için rahatlığın vazgeçilmez parçası olan bol kesim pantolonlar her sezon olduğu gibi bu sezonda OXXO'da yerini aldı. OXXO'nun da yeni sezonda tasarımları arasına giren bol kesim denim pantolonlar, hem rahat duruşları hem de cool stilleriyle oldukça dikkat çekiyor. Yeşil & Gri bol kesim denim pantolonların avantajı, hem spor ayakkabılar, kısa botlar hem de topuklu ayakkabılar ile giyilebiliyor olması.

  Yeşil & Gri Bol Pantolon

  Kadınlar için günlük stilde rahatlığın en önemli parçası olan bol kesim denim pantolonlar, doğru parçalarla kombinlendiğinde rahat oldukları kadar, şık bir görünüm de sağlayacak geniş bir kullanım alanına sahip. OXXO tasarımı yırtık, vintage bol kesim kadın pantolon modellerini kısa botlarla kombinleyerek, sokak modasının nabzını tutarken, OXXO tasarımı yırtık detaylı bol kesim denim pantolonlar ve topuklu ayakkabılarla da gece şıklığının nabzını tutabilirsiniz.

  Yeşil & Gri Bol Pantolon Kombinleri

  OXXO'nun kadınlara sunduğu ve dinamizmini yansıtarak sezon trendlere uygun tasarladığı bol kesim denim pantolonlar ile siz de içinizdeki enerjiyi sokağa yansıtabilirsiniz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması