x

İADE VE DEĞİŞİM

www.oxxo.com.tr adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 90 GÜNDÜR.

Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile ÜCRETSİZ gönderimini sağlayabilirsiniz. 

İşlemlerinizin yapılabilmesi için faturanızın ön yüzünde bulunan ilgili alanı doldurup, isim ve soyadınızla beraber imzalamanız gerekmektedir.

 

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ 

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda değişim kutusunu işaretleyip, sağ tarafta bulunan kutuya ürününüzü değiştirmek istediğiniz ürününün kodu, bedenini ve rengini belirterek, ürününüzü faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

Değişimlerindeki olası fiyat farklılıklarında yada istediğiniz üründeki stok durumuna göre Müşteri Hizmetlerimiz tarafınızla iletişime geçecektir. Fiyat farkını ödeyebileceğiniz hesap bilgileri aşağıdaki gibidir:

GARANTİ BANKASI
Şube : YENİBOSNA TİCARİ ŞUBE
Şube Kodu : 304
Hesap No : 6295493
IBAN : TR85 0006 2000 3040 0006 2954 93
Hesap Ünvanı : A VE A TEKSTİL SANAYİ VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ. Marmara Kurumlar VD 0010002891

A VE A TEKSTİL SAN. PAZ. LTD. ŞTİ.

Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:33

Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

 

İADE İŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda iade kutusunu işaretleyip, ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

A VE A TEKSTİL SAN. PAZ. LTD. ŞTİ.

Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:33

Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

 

Ücret iadesi;

İade dekontunuz işleminiz gerçekleştiğinde mail adresinize iletilecektir. 

Geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

Taksitli ödemelerinizde;

•  İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

•  İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak  görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

• Eğer iadeden önce her hangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.

Banka kartı (debit kart), EFT ve havale ile yapılan ödeme işlemlerinde geri ödeme süreçleri; işlemin yapıldığı banka kartının, EFT‘nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına aynı gün havale yoluyla geri ödenir.

İade işlemi yapılan ürünlerde kullandığınız hediye çeki bedeli, hesabınıza yeniden tanımlanır. Kampanya süresince verilen kuponlar, kampanya bitiminden sonra kullanılamaz

 

E-Mail : hello@oxxo.com.tr

şteri Hizmetleri : +90 (212) 503 43 53 veya +90 212 503 90 60

 

 

 

© 1993-2016 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik