x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm

  Bayan Güneş Gözlüğü

   

  Önceden sadece aksesuar olarak görülen güneş gözlüğü, artık her mevsimin vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi. Çantanızın bir köşesinde bulunması gereken güneş gözlükleri, sadece stilinize şıklık katan bir aksesuar değil aynı zamanda gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından koruyan önemli bir ihtiyaç. Son zamanlarda aksesuar kullanımının yanında göz sağlığını korumak için kullanımda da büyük artış görülmekte. Güneş gözlüğü seçerken sadece gözlük modeline değil cam kalitesine de bakılması sağlığınız için büyük önem taşımaktadır.

  Gözlük camının ne kadar koyu olduğu ya da tasarımı gözlüğün kalitesini etkileyen faktörler arasında değildir. Bunun için güneş gözlüğünün sizi zararlı ışınlardan koruyup korumadığı, gözlük camlarının kalitesi ve UV filtresine sahip olup olmadığı ile ilgilidir.

  Gözlük Modelleri

  OXXO bayan gözlük modelleri içerisinde her zaman sezon trendine uygun ve göz sağlığınızı bozmayacak ürünleri bulmanız mümkün. Özellikle stilinize önem veriyorsanız ve sokak modasını yakından takip ediyorsanız bayan güneş gözlüğü modelleri sizi hem UV ışınlardan sizi koruyacak hem de kombininizi tamamlayıcı iddialı parçalardan biri olacak.

  Güneş gözlüğü modeli seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan bazıları da sahip olduğunuz yüz şekli ve yaptığınız kombindir. Yüz şeklinize göre seçeceğiniz kadın güneş gözlüğü modeli tarzınızı ve duruşunuzu da etkileyecektir. Böylelikle doğru güneş gözlüğü seçimi yaparak hem daha şık hem de daha trend görünebilirsiniz.

  Bayan güneş gözlükleri her sezon yenilenmekte ve güneş gözlüğü modelleri ile birlikte kullanılacak aksesuarları da gözlüklere eşlik etmektedir.  Son zamanlarda çok trend olan cat eye güneş gözlüğü modelleri ve renkli güneş gözlüğü modelleri çantalarınızın olmazsa olmazları arasında… OXXO aksesuar koleksiyonun içerisinde yüzünüze ve tarzınıza uygun tüm modelleri kolaylıkla bulabilir ve hemen sipariş verebilirisiniz.

  Yüz Tipine Göre Gözlük Seçimleri Nasıl Olmalı?

  Hem tarzınıza ve duruşunuza hem de göz sağlığınıza önemli etkileri bulunan güneş gözlüğü modelleri için yüz tipinize uygun seçimler yapmanız sizi ön plana çıkaracaktır.

  Yuvarlak Yüz Tipi: Eğer yuvarlak bir yüz hattına sahipseniz yuvarlak güneş gözlüğü sizin için doğru bir tercih olmayacaktır. Hatlarınız yuvarlak olduğundan, yüzünüzü daha uzun göstermek için geometrik yapıya sahip gözlükler sizde daha iyi duracaktır. Bunun için kare ya da dikdörtgen geometriye sahip gözlükleri rahatlıkla tercih edebilir, www.oxxo.com.tr adresinden kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

  Oval Yüz Tipi: Yüz hattınız ovalse, en şanslı gruba dahilsiniz diyebiliriz. Çünkü oval yüz hatlarına neredeyse her güneş gözlüğü modeli yakışmaktadır. Dikkat etmeniz gereken tek noktaysa güneş gözlüğünün genişliğidir. Bu oranı belirlerken yüzünüzle gözlük genişliğinizin orantısına dikkat etmeniz gerekir.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması