x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  Anasayfa / Aksesuarlar / Ayakkabılar / Spor Ayakkabı / Siyah Spor Ayakkabı
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Bayan Spor Ayakkabı & Kadın Sneaker Ayakkabı

  Spor ayakkabılar günlük yaşamımızın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Spor ürünleri günümüzde bambaşka şekillerde yorumlayıp kombinleyebiliyoruz. Her zaman klasik tarz ile andığımız ofis görünümde dahi artık spor ayakkabılar hakim. İsterseniz kalem etekler ile isterseniz bir pantolonla nasıl kombinlerseniz kombinleyin bu görünüm çok moda. Ayrıca beyaz veya siyah spor ayakkabı tercih ederek minimalist tarzı en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz. Ofis ortamının olmazsa olmazı blazer ceketler ve kalem pantolonlarınızla kombinleyebileceğiniz Siyah spor ayakkabılar ile muhteşem bir görünüme ulaşacaksınız.Tüm bunların dışında ayak sağlığı şık görünümden önce gelmelidir.
   

  Siyah Kadın Spor Ayakkabı

  Spor ayakkabılarının çoğunluğu belli başlı sporların sebep olabileceği gerilme ve burkulmalara karşı ayakları korumak üzere tasarlanmıştır. Kadın spor ayakkabı modelleri günlük olarak yapılacak olan kombinlerin rahat ayakkabılarıdır. Yani hayatımızdaki joker ayakkabılardır. Kış aylarında tercih edeceğiniz deri ve su geçirmeyen spor ayakkabıları rahatlıkla stilinizin bir parçası haline getirebilirsiniz.

  Siyah Spor Ayakkabı Modelleri

  Yapacağınız bu tarz bir kombinde şıklığınızı tamamlamak adına omuzdan asılan bir çanta tercih edebilir ve şıklığınızı güçlendirebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız büyük bileklik ile tam olarak hazırsınız demektir. Bayan spor ayakkabı modelleri ile yapılan bu kombini ofiste rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması